Nasz gabinet współpracuje z renomowaną amerykańską firmą Starkey produkującą wysokiej klasy aparaty słuchowe. W zależności od ubytku oraz potrzeb Pacjenta nasz protetyk zaproponuje odpowiedni model aparatu słuchowego.

Każdy nasz Pacjent ma możliwość bezpłatnego wypożyczenia dobranego aparatu (zostawiając równowartość kwoty za aparat) na okres 7 dni w celu sprawdzenia efektu słyszenia w codziennych sytuacjach życiowych (w domu, w pracy, poza domem).

W ofercie gabinetu są następujące rodzaje aparatów słuchowych:
Zauszne aparaty słuchowe (BTE)

Najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne aparaty słuchowe. Dostępne w wersji mini, standard oraz power. To, który aparat słuchowy jest właściwy dla danego użytkownika, zależy od wielu indywidulanych czynników, między innymi: pożądanych funkcji, anatomii ucha, specyficznych potrzeb w zakresie stylu życia, budżetu, atrakcyjności i innych. Aby dobrać dla siebie najlepsze rozwiązanie skonsultuj się z protetykiem słuchu.

Plusy

 • Większy rozmiar zapewnia wygodną obsługę
 • Większa bateria zapewnia dłuższe działanie - dostępne również w wersjii ładowalnej
 • Szeroki zakres dopasowania
Zauszne aparaty słuchowe ze słuchawką w uchu (RIC)

Mały, dyskretny, łatwy w dopasowaniu. Doskonały dla początkujących użytkowników aparatów słuchowych. To, który aparat słuchowy jest właściwy dla danego użytkownika, zależy od wielu indywidulanych czynników, między innymi: pożądanych funkcji, anatomii ucha, specyficznych potrzeb w zakresie stylu życia, budżetu, atrakcyjności i innych. Aby dobrać dla siebie najlepsze rozwiązanie skonsultuj się z protetykiem słuchu.

Plusy

 • Dużo dyskretniejsze niż BTE, z racji umieszczenia słuchawki w przewodzie słuchowym
 • Manualna regulacja i przełącznik programów
 • Większa bateria zapewnia dłuższe działanie - dostępne również w wersjii ładowalnej
Wewnątrzuszne aparaty słuchowe (ITE)

Aparaty wewnątrzuszne (ITE) wykonywane są na indywidualne zamówienie na podstawie pobranego przez protetyka słuchu wycisku ucha. To, który aparat słuchowy jest właściwy dla danego użytkownika, zależy od wielu indywidulanych czynników, między innymi: pożądanych funkcji, anatomii ucha, specyficznych potrzeb w zakresie stylu życia, budżetu, atrakcyjności i innych. Aby dobrać dla siebie najlepsze rozwiązanie skonsultuj się z protetykiem słuchu.

Plusy

 • Są bardziej dyskretne w porównaniu z zausznymi aparatami słuchowymi
 • Ze względu na swoje spore rozmiary, posiadają baterie o dłuższym czasie działania - dostępne w wersji ładowalnej
 • Są odpowiednie dla osób z głębokim ubytkiem słuchu
Wewnątrzkanałowe aparaty słuchowe (ITC)

Elektronika umieszczona jest w indywidualnie dopasowanej obudowie, której większa część schowana jest wewnątrz kanału słuchowego. To, który aparat słuchowy jest właściwy dla danego użytkownika, zależy od wielu indywidulanych czynników, między innymi: pożądanych funkcji, anatomii ucha, specyficznych potrzeb w zakresie stylu życia, budżetu, atrakcyjności i innych. Aby dobrać dla siebie najlepsze rozwiązanie skonsultuj się z protetykiem słuchu.

Plusy

 • Mniejszy rozmiar niż aparaty słuchowe ITE
 • Mogą zawierać regulację głośności, przycisk zmiany programów i inne dodatkowe opcje ułatwiające użytkowanie
 • Ze względu na swoje spore rozmiary, posiadają baterie o dłuższym czasie działania - dostępne w wersji ładowalnej